Portyk
politeistów

start  PANTHΣION    ANTYK KONTRA CHRYSTIANIZM    BLOGOSFERA
Witamy, %1$s. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 20, 2019, 20:23:35

News
Witaj w Portyku!
W razie problemów technicznych proszę o kontakt:
rutilius[m@łpa]pantheion.pl
Stats
10790 1271 238
: BorkowskiM
* subskrybuj RSS
Portyk  |  Ogólne  |  O userach  |  Wątek: Witajcie! - (kilka słów o sobie na początek) 0 i 1 Gość przegląda ten wątek.
: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
: Witajcie! - (kilka słów o sobie na początek)  ( 32515 )

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Nie gryziemy! (za mocno)

Ulf
Nymphus
**

Reputacja: 0

U nas od: Styczeń 31, 2011

[Asatru] : 79

« #30 : Luty 02, 2011, 12:54:25 »

Nie wiem co prawda jak dlugo zagoszcze na Waszym forum, tym nie mniej dobry zwyczaj wymaga by wstepujac w czyjes progi przedstawic sie - przynajmniej tym ktorzy nie mieli okazji mnie juz wczesniej poznac :P

Nazywam sie Ulf, jestem Asatryjczykiem - starszym kindredu Ulfur Aettin ( Wilcza Rodzina - http://wilczarodzina.blogspot.com). Prowadze strone www.asatru.pl  oraz jestem glownym koordynatorem projektu Asatru Polska (www.facebook.com/?ref=home#!/Asatru.Polska?v=info)
Prywatnie zas jestem zonatym informatykiem z trojka dzieci i pracuje na jednym z zachodnioeuropejskich uniwersytetow.

"Kiedym miał przed sobą ten wielki, łysy łeb, zobaczyłem, że mu wilkiem z oczu patrzy.
Skoro się tylko dorwie, pozabija mi moich najlepszych ludzi"
(Saga o Egilu, 25)
-www.asatru.pl-
Zoroastres
Poganie
Heliodromus

Reputacja: 5

: Mężczyzna

U nas od: Styczeń 09, 2009

[Hellenizm reformowany] : 1187

(nie jestem zaratustrianinem)

« #31 : Luty 02, 2011, 14:53:54 »

Witaj i czuj się jak u siebie (no, prawie  ;) )! Kibicowałem swego czasu Twoim i Rutiliusa bojom z wiccanami na MFP. To były czasy!

Viking
Kadra
Heliodromus

Reputacja: 4

U nas od: Listopad 15, 2009

[Asatru] : 1092

« #32 : Luty 02, 2011, 20:15:14 »

Witam również :) Może Zarartustra tego nie pamięta (było to na początku działaności forum PFI)  ale i ja sobie nieźle na tym forum poczynałem a i dalej poczynam ;) Może wypowiesz się Ulfie ne temat stowarzyszenia?? Załorzyłem watek i są pewne watpliwości - napewno odpowiesz na nie lepiej niż ja.

Asatru
Stara Wiara czuwa...Starzy Bogowie powracają...

"Olbrzym przechwalał się, że wypije Asom całe ich piwo. Dopiero ta groźba zaniepokoiła ostatecznie bogów"

Nie martw się jeśli ze wszystkich stron otaczają Cię wrogowie - to oznacza że nie musisz się zastanawiać w którą stronę strzelać ;)
Pacal II
Gość

« #33 : Luty 03, 2011, 16:03:22 »

I ja witam, tych co nie witałem także :).
Asphodelus
Globalny moderator
Perses

Reputacja: 2

U nas od: Marzec 19, 2010

[Politeizm Grecki (Hellenizm)] : 905

Bo ceną wolności jest wiedza.

« #34 : Luty 03, 2011, 23:36:49 »

I ja witam, tych co nie witałem także :).
Przyłączam się do Pacala i chciałbym pogratulować Ulfowi jego zacięcia demograficznego! Trójka dzieci, zwłaszcza u wykształconego człowieka mieszkającego w ''bezdzietnej'' zachodniej europie to nie lada wyczyn!

Stare na nowo się odradza... jak Fenix nieśmiertelny, ogniem fałsz wypala, by prawda na czystej ziemi zakwitła.
Witold
Corax
*

U nas od: Luty 21, 2011

[Wychowywany jako katolik, ale z miernym skutkiem] : 4

« #35 : Luty 22, 2011, 19:02:10 »

Salve !
Nazywam się Mateusz, ale zwracajcie się do mnie Witold. Nie wiem jak wygląda struktura wieku na forum, ale jestem pewien, że ze swoim rocznikiem 92' ją zaniżam. Nie jestem wyznawcą żadnej wybranej religii, jestem natomiast po stronie życia, więc stoję w opozycji do wszelkich monoteizmów i dogmatycznych religii. Interesuję się polityką,  ale nie o tym chcę tu rozmawiać. Poza tym, jest wiele rzeczy, w które kiedyś chętnie bym się zagłębił: militaria, socjologia, religioznawstwo, myślistwo et cetera. Z powodu mojej mętnej wiedzy będę przez jakiś czas raczej obserwatorem, czasami tylko swoją opinię na tematy etyczne, bo etyka właśnie w dzisiejszym społeczeństwie Europy leży bardzo mocno. Sława Słońcu !
Zoroastres
Poganie
Heliodromus

Reputacja: 5

U nas od: Styczeń 09, 2009

[Hellenizm reformowany] : 1187

(nie jestem zaratustrianinem)

« #36 : Luty 23, 2011, 01:18:21 »

Witaj Witoldzie! W tym wieku też miałem bardzo mętną wiedzę, a dziś w wielu dziedzinach się jeszcze zamąciła ;D

Viking
Kadra
Heliodromus

Reputacja: 4

U nas od: Listopad 15, 2009

[Asatru] : 1092

« #37 : Luty 23, 2011, 10:08:02 »

Witaj! Hail i Sława ;)

Asatru
Stara Wiara czuwa...Starzy Bogowie powracają...

"Olbrzym przechwalał się, że wypije Asom całe ich piwo. Dopiero ta groźba zaniepokoiła ostatecznie bogów"

Nie martw się jeśli ze wszystkich stron otaczają Cię wrogowie - to oznacza że nie musisz się zastanawiać w którą stronę strzelać ;)
Pacal II
Gość

« #38 : Luty 23, 2011, 15:01:28 »

Cóż, witam i pozdrawiam. Aż tak nie zaniżasz, bo jesteś moim rówieśnikiem ;).
Witold
Corax
*

U nas od: Luty 21, 2011

[Wychowywany jako katolik, ale z miernym skutkiem] : 4

« #39 : Marzec 04, 2011, 23:47:28 »

Niech nas bogowie prowadzą ! Drogą prawdziwych mężów !
Backlash
Nymphus
**

U nas od: Marzec 06, 2011

[Szukający] : 37

« #40 : Marzec 07, 2011, 00:08:49 »

Witam wszystkich! Nazywam się Bartek i wkraczam w świat Hellenizmu, który jest bardzo magnetyczny. Uczę się w liceum na profilu dziennikarskim. Pasjonuję się historią oraz modelarstwem. Mam nadzieję że poznam tu wielu ciekawych ludzi :)

Asphodelus
Globalny moderator
Perses

« #41 : Marzec 07, 2011, 00:14:50 »

Witaj! Przyjemnie jest powitać kolejnego Hellenistę jako że w Polsce jest nas wciąż mało.

Stare na nowo się odradza... jak Fenix nieśmiertelny, ogniem fałsz wypala, by prawda na czystej ziemi zakwitła.
Folketro
Gość

« #42 : Sierpień 28, 2011, 10:24:33 »

Hei,

Nazywam sie Marcin z Ziemii Łódzkiej. Jakis czas temu interesowalem sie poganstwem słowianskim i przy okazji uczestniczylem w jakis
tam mierze ruchach politycznych. Kolejno odwrocilem sie od tego co wierzylem. Długo by o tym pisać.
Dzisiaj majac rodzine, czuje sie zwiazany z Asatru, chociaz jestem zwolennikiem ruchu folkish/konserwatywnego nie mam zamiaru
babrac sie w polityce.
Tylko napomne, ze portyk to przydatne miejsce dla mysle powaznych osob, ktore maja swoje przemyslenia i pomysly.
Asphodelus
Globalny moderator
Perses

« #43 : Sierpień 28, 2011, 11:07:02 »

Witaj na pokładzie czcicielu germańskich Bogów!

Dziękujemy za pozytywną recenzję Portyku, reklama i promocja b. się nam przyda.

Muszę nadmienić iż rozmowa na bieżące tematy polityczne jest zabroniona, co zresztą jest napisane w Regulaminie.

Fergus
Poganie
Nymphus

U nas od: Wrzesień 13, 2011

[celtycki rekonstrukcjonizm] : 25

« #44 : Wrzesień 14, 2011, 12:37:54 »

Witam wszystkich

Mam na imię Jacek, w sieci zawsze występuję jako Fergus.  Mieszkam te swoje 34 lata w Łodzi, w miejscu zwanym Ruda Pabianicka, obecnie ze swoją rodziną ( żona, córka i pies ). Religiami przedchrześcijańskiej Europy zacząłem interesować się jakieś 16 lat temu, kulturą celtycką dobre 12lat a religię swoją praktykuję od święta Imbolc ( 1 luty ) 2007. Uważam się za celtyckiego rekonstrukcjonistę kontynentalnego a określając bardzo precyzyjnie brytonicko - goidelskiego. Mam nadzieję że w tym miejscu w sieci dowiem się niejednego a kto wie, może i sam na coś się przydam.
: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  
Portyk  |  Ogólne  |  O userach  |  Wątek: Witajcie! - (kilka słów o sobie na początek)
:  

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Mercury design by Bloc
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
0.115157