Portyk
politeistów

start  PANTHΣION    ANTYK KONTRA CHRYSTIANIZM    BLOGOSFERA
Witamy, %1$s. Zaloguj się lub zarejestruj.
Grudzień 09, 2019, 15:08:41

News
Witaj w Portyku!
W razie problemów technicznych proszę o kontakt:
rutilius[m@łpa]pantheion.pl
Stats
10790 1271 238
: BorkowskiM
* subskrybuj RSS
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Filmy, wystawy i inne wydarzenia  |  Wątek: Vikings - serial History 0 i 1 Gość przegląda ten wątek.
: 1
: Vikings - serial History  ( 875 )

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Nie gryziemy! (za mocno)

Rutilius
Down here I'm god
Administrator
Heliodromus

Reputacja: 3

: Mężczyzna

U nas od: Styczeń 09, 2009

[Pogaństwo - hellenizm] : 1546

« : Lipiec 30, 2013, 21:31:04 »

Kolejny ciekawy serial przedstawiający świat przedchrześcijański, tym razem dzieje Rangara.
http://www.filmweb.pl/serial/Vikings-2013-659055
Przy okazji jestem niezwykle ciekawy jego merytorycznej (co do realiów) oceny asatryjczyków. Na oko laika wygląda bardzo dobrze.
świetnie zagrany przez głównych bohaterów.

Władyka
Nymphus
**

Reputacja: 0

U nas od: Marzec 15, 2013

: 84

« #1 : Lipiec 31, 2013, 00:39:08 »

Ja generalnie też byłem początkowo zachwycony tym serialem, ale z czasem mój entuzjazm opadł. A gdzieś tak koło odcinka o świątyni w Uppsali przerodził się w niechęć. Generalnie chciałem wysmażyć o tym jakiś artykuł, ale skoro zacząłeś ten wątek to wyleję swoje żale tutaj.
Ale generalnie jestem po pracy, nie mam już siły na dłuższą pisaninę, także jutro rozpiszę się jak należy ;) Teraz zaznaczę tylko lekko swoje stanowisko: jeżeli chodzi o ukazanie taktyki i metod walki to jest jak najbardziej w porządku, ale strona nazwijmy to "religijno-obyczajowa" stoi na przeciętnym poziomie, a miejscami jest z nią naprawdę kiepsko.
« : Lipiec 31, 2013, 00:42:24 Władyka »
Rutilius
Down here I'm god
Administrator
Heliodromus

Reputacja: 3

U nas od: Styczeń 09, 2009

[Pogaństwo - hellenizm] : 1546

« #2 : Lipiec 31, 2013, 18:43:23 »

No ja jestem dopiero w połowie, więc jedynie sygnalizuję temat. Mimo wszystko zachęcam do napisania konkretniejszej recenzji.

: 1  
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Filmy, wystawy i inne wydarzenia  |  Wątek: Vikings - serial History
:  

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Mercury design by Bloc
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
0.05595