Portyk
politeistów

start  PANTHΣION    ANTYK KONTRA CHRYSTIANIZM    BLOGOSFERA
Witamy, %1$s. Zaloguj się lub zarejestruj.
Grudzień 08, 2019, 12:42:35

News
Witaj w Portyku!
W razie problemów technicznych proszę o kontakt:
rutilius[m@łpa]pantheion.pl
Stats
10790 1271 238
: BorkowskiM
* subskrybuj RSS
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Filmy, wystawy i inne wydarzenia  |  Wątek: Wykładowcy i artyści na paganfest poszukiwani 0 i 1 Gość przegląda ten wątek.
: 1
: Wykładowcy i artyści na paganfest poszukiwani  ( 1231 )

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Nie gryziemy! (za mocno)

Viking
Kadra
Heliodromus

Reputacja: 4

: Mężczyzna

U nas od: Listopad 15, 2009

[Asatru] : 1092

« : Styczeń 17, 2013, 22:21:55 »

Jak w tytule - każdy komu podoba się idea łączenie pogańskich wykładów ze sztuką i rozrywkową imprezą jest zaproszony do współpracy. Poprzednia edycja była sporym sukcesem, w tym roku chciałbym zrobić coś jeszcze większego więc wszystkie sugestie i pomoc są mile widziane  Jeśli ktoś chciałby wystawić swój kram z rękodziełem również prosze się zgłaszać. Impreza tak jak rok temu odbędzie się w Katowickiej korbie choć tym razem prawdopodobnie w pełni lata 
Ps. Do współpracy zachęcam też WSZYSTKIE pogańskie organizacje niezależnie od podziałów dawnych i obecnych

Asatru
Stara Wiara czuwa...Starzy Bogowie powracają...

"Olbrzym przechwalał się, że wypije Asom całe ich piwo. Dopiero ta groźba zaniepokoiła ostatecznie bogów"

Nie martw się jeśli ze wszystkich stron otaczają Cię wrogowie - to oznacza że nie musisz się zastanawiać w którą stronę strzelać ;)
Viking
Kadra
Heliodromus

« #1 : Luty 07, 2013, 13:30:01 »

Nikt nie ma ochote na impreze w iśćie wikingowym stylu gdzie można tęgo popić, "przeczekać" do rana pod stołem a potem od rana dostać piwo?? ;)

Asatru

"Olbrzym przechwalał się, że wypije Asom całe ich piwo. Dopiero ta groźba zaniepokoiła ostatecznie bogów"

Nie martw się jeśli ze wszystkich stron otaczają Cię wrogowie - to oznacza że nie musisz się zastanawiać w którą stronę strzelać ;)
Piołun
Nymphus
**

Reputacja: 0

U nas od: Grudzień 29, 2011

: 23

« #2 : Luty 07, 2013, 14:08:37 »

Nikt nie ma ochote na impreze w iśćie wikingowym stylu gdzie można tęgo popić, "przeczekać" do rana pod stołem a potem od rana dostać piwo?? ;)
A to widzę - męska impreza raczej :P

... więc jeśli wolą twoją, zobaczyć Boga mego, siądź ze mną w cieniu dębu... Ma wiara - nic prostszego.

http://blogosfera.pantheion.pl/aktualnosci/2012/08/28/sloncem-pisane-ii/
Viking
Kadra
Heliodromus

« #3 : Luty 07, 2013, 17:00:57 »

E tam - stereotypy ;) Mnie już pod stołem hoho czasu nie widzieli ale w tym czasie sam widziałem sporo pań którym takie rozrywki jak najbardziej odpowiadają ;) Zresztą to dopiero na nocną część imprezy - wcześniej odbędzie się wiele wydarzeń interesujących dla ducha a nie tylko dla ciała :)Zresztą taka jest idea tej imprezy - najpierw wykłady, część artystyczna i różne ciekawe rzeczy o tematyce pogańskiej a potem własnie impreza do rana jeśli ktoś lubi takie zabawy ;D

Asatru

Hrefna
krucza wiedźma
Poganie
Miles

Reputacja: 3

: Kobieta

U nas od: Październik 23, 2010

[druidyzm -> Asatru] : 122

« #4 : Luty 07, 2013, 23:01:36 »

Ja tam takie imprezy bardzo lubie, podobnie, jak tak zwane "meskie wodki" (te ostanie wole od kobiecych "pizama party", babskich popijaw zniesc nie moge). Ale planowanie czasu z tak duzym wyprzedzeniem jest dla mnie w chwili obecnej kompletnie niemozliwe.

Viking
Kadra
Heliodromus

« #5 : Luty 11, 2013, 16:28:52 »

Jest nareszcie recenzja z zeszłego roku ;)

http://www.wicca.pl/?art=169

Asatru

: 1  
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Filmy, wystawy i inne wydarzenia  |  Wątek: Wykładowcy i artyści na paganfest poszukiwani
:  

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Mercury design by Bloc
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
0.054110