Portyk
politeistów

start  PANTHΣION    ANTYK KONTRA CHRYSTIANIZM    BLOGOSFERA
Witamy, %1$s. Zaloguj się lub zarejestruj.
Listopad 17, 2018, 18:19:58

News
Witaj w Portyku!
W razie problemów technicznych proszę o kontakt:
rutilius[m@łpa]pantheion.pl
Stats
10790 1271 238
: BorkowskiM
* subskrybuj RSS
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Filmy, wystawy i inne wydarzenia  |  Wątek: Paganfest - recenzja 0 i 1 Gość przegląda ten wątek.
: 1
: Paganfest - recenzja  ( 646 )

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Nie gryziemy! (za mocno)

Viking
Kadra
Heliodromus

Reputacja: 4

: Mężczyzna

U nas od: Listopad 15, 2009

[Asatru] : 1092

« : Październik 05, 2013, 22:20:23 »

II Paganfest już za nami :) Tym razem impreza odbyła się pod hasłem inauguracji polskiego oddziału AFA. Osobiście jestem miło zaskoczony - pojawiło się nieco więcej osób niż rok temu a wykłady stały na naprawde wysokim poziomie ( swojego nie oceniam choć ciesze się że publiczność była zainteresowana i całość zamieniła się w interesującą dyskusje), z pokazów walk też jestem zadowolony. Niestety w pojedynku Germanina ze Słowianinem wikingowie dostali mocno po głowie - wstyd się przyznać ale wikingów reprezentowałem ja ;)
Dostaliśmy też troche karny dla naszego programu ekologicznego, wiele osób było nim zainteresowanych -  całość trafi do schroniska w Sosonowcu. 
Dziękuje wszystkim za przybycie i zapraszam za rok - mam nadzieje że nie zabraknie hellenistów wtedy :)

Asatru
Stara Wiara czuwa...Starzy Bogowie powracają...

"Olbrzym przechwalał się, że wypije Asom całe ich piwo. Dopiero ta groźba zaniepokoiła ostatecznie bogów"

Nie martw się jeśli ze wszystkich stron otaczają Cię wrogowie - to oznacza że nie musisz się zastanawiać w którą stronę strzelać ;)
Viking
Kadra
Heliodromus

Reputacja: 4

: Mężczyzna

U nas od: Listopad 15, 2009

[Asatru] : 1092

« #1 : Październik 05, 2013, 22:25:16 »

Zdjęcia tutaj - narazie brakuje tych z pojedynków

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.527949820620249.1073741826.176479865767248&type=1

Asatru
Stara Wiara czuwa...Starzy Bogowie powracają...

"Olbrzym przechwalał się, że wypije Asom całe ich piwo. Dopiero ta groźba zaniepokoiła ostatecznie bogów"

Nie martw się jeśli ze wszystkich stron otaczają Cię wrogowie - to oznacza że nie musisz się zastanawiać w którą stronę strzelać ;)
: 1  
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Filmy, wystawy i inne wydarzenia  |  Wątek: Paganfest - recenzja
:  

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Mercury design by Bloc
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
0.25681