Portyk
politeistów

start  PANTHΣION    ANTYK KONTRA CHRYSTIANIZM    BLOGOSFERA
Witamy, %1$s. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wrzesień 26, 2018, 08:43:50

News
Witaj w Portyku!
W razie problemów technicznych proszę o kontakt:
rutilius[m@łpa]pantheion.pl
Stats
10790 1271 238
: BorkowskiM
* subskrybuj RSS
Portyk  |  Organizujmy się!  |  Olympeion (Moderator: Oribasios)  |  Wątek: olympeion.pl 0 i 1 Gość przegląda ten wątek.
: 1
: olympeion.pl  ( 1280 )

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Nie gryziemy! (za mocno)

Oribasios
Moderator
Leo

Reputacja: 1

: Mężczyzna

U nas od: Styczeń 09, 2009

[hellenizm reformowany] : 209

« : Wrzesień 29, 2011, 15:16:28 »

Dodałem do olympeionu dwa hymny Asphodelusa, przeniosłem też link do forum wyżej, jak postulowaliście. Coś jeszcze myślicie tam umieścić?
Zastanawiam się, czy nie umożliwić komentarzy pod niektórymi tekstami oraz czy nie przenieść (albo skopiować) blog olympeion z blogosfery.
Byłby to sposób na rozkręcenie tej strony - postaram się na tym skupić w przyszłości.

Oribasios
Moderator
Leo

« #1 : Wrzesień 30, 2011, 19:44:03 »

Przywróciłem możliwość rejestracji użytkowników (co umożliwi ewentualne komentowanie) oraz dodałem formularz kontaktowy. Link do portyku odsyła teraz bezpośrednio do tego działu.

Krwawy
Globalny moderator
Leo

Reputacja: 4

U nas od: Grudzień 28, 2010

[Własnowierstwo helleńskie] : 447

« #2 : Listopad 02, 2011, 08:12:48 »

Zastanawiam się, czy nie umożliwić komentarzy pod niektórymi tekstami oraz czy nie przenieść (albo skopiować) blog olympeion z blogosfery.
Byłby to sposób na rozkręcenie tej strony - postaram się na tym skupić w przyszłości.

Rozumiem chęć rozkręcenia Olympeionu, ale jednak zostawił bym kwestię blogów jak są, poza jednym, nazwą. Patrząc na ich treść można by zamienić je na "wpisy/newsy" lub po prostu "artykuły". Co o tym sądzisz?
Oribasios
Moderator
Leo

« #3 : Listopad 02, 2011, 09:36:04 »

W międzyczasie zdążyłem już blogi przenieść i teraz nie za bardzo wiem, co bym miał zostawić jak jest ;), kwestię komentarzy? i o nazwę gdzie zamieszczoną Tobie chodzi - o pozycję w prawym menu Olympeionu? zamienić blogi na artykuły czy wpisy? Może coś pomiędzy - komentarze?

Krwawy
Globalny moderator
Leo

Reputacja: 4

U nas od: Grudzień 28, 2010

[Własnowierstwo helleńskie] : 447

« #4 : Listopad 02, 2011, 14:18:24 »

Tak, chodziło mi o tą nazwę w liście po prawo. No teraz to już faktycznie inna sytuacja. Jednak jeśli już to "komentarze" nie bo to są jakieś omówione zagadnienia i pod nimi są komentarze. Hmmm a może zamienić na "zagadnienia"?
Oribasios
Moderator
Leo

« #5 : Listopad 02, 2011, 14:24:03 »

"komentarze" nie bo to są jakieś omówione zagadnienia i pod nimi są komentarze.
Fakt, że też na to nie wpadłem!  :-[
Chodziło mi o to, że w tych tekstach blogowych są jakby komentarze różnych roztrzygnięć, które potem trafiają do "korpusu". Może faktycznie najlepiej "artykuły", jak proponowałeś ;)

: 1  
Portyk  |  Organizujmy się!  |  Olympeion (Moderator: Oribasios)  |  Wątek: olympeion.pl
:  

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Mercury design by Bloc
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
0.055105