Portyk
politeistów

start  PANTHΣION    ANTYK KONTRA CHRYSTIANIZM    BLOGOSFERA
Witamy, %1$s. Zaloguj się lub zarejestruj.
Listopad 17, 2018, 20:59:37

News
Witaj w Portyku!
W razie problemów technicznych proszę o kontakt:
rutilius[m@łpa]pantheion.pl
Stats
10790 1271 238
: BorkowskiM
* subskrybuj RSS
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Strony internetowe  |  Wątek: Katolicki portal dla singli 0 i 1 Gość przegląda ten wątek.
: 1
: Katolicki portal dla singli  ( 806 )

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Nie gryziemy! (za mocno)

Dagon
Corax
*

Reputacja: 0

: Mężczyzna

U nas od: Sierpień 22, 2016

: 0

« : Sierpień 23, 2016, 02:22:23 »

Jestem świadomy tego, że wsadzam kij w mrowisko i wiem, że jest to forum dla politeistów. Chodzi o to, że znam taką fajną stronę internetową: betania. Jeżeli ktoś z was jest singlem, nie potrafi sobie znaleźć dziewczyny/chłopaka, jeżeli Bóg chce byście wyrywali na poziomie Hard, to warto zawierzyć i wziąć sprawę w swoje ręce. Dla wszystkich innych to też możliwość poznania nowych ludzi do prowadzenia kulturalnej dyskusji chociażby. Można pokazać, że politeiści z monoteistami umieją się pięknie różnić :) 
« : Wrzesień 16, 2016, 13:22:30 Rutilius »
Rutilius
Down here I'm god
Administrator
Heliodromus

Reputacja: 3

: Mężczyzna

U nas od: Styczeń 09, 2009

[Pogaństwo - hellenizm] : 1546

« #1 : Wrzesień 16, 2016, 13:21:25 »

1) Krk odradza małżeństwa mieszane, a dozwala jedynie pod warunkiem, że dzieci będą wychowywane w katolicyzmie. Zatem ja także odradzam
2) Krk i ja mamy odradzając dobre powody: wg badań ponad połowa dzieci z takich związków zostaje agnostykami i ateistami.
3) Już różnice między kobietami i mężczyznami są wystarczająco trudne i konfliktogenne (choć i najpiękniejsze), więc dokładanie do tego różnić w najbardziej fundamentalnych wartościach to szaleństwo.

: 1  
Portyk  |  Źródła, czyli kto czyta - nie błądzi  |  Strony internetowe  |  Wątek: Katolicki portal dla singli
:  

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Mercury design by Bloc
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
0.64489